Laps, kus tormad?

Juba mõnda aega on Prints väga aktiivselt oma sabaotsa harjutusi teinud, kuid viimastel päevadel on ta märkamatult ülimalt tubliks hakanud ning pigeva tagurpidi käigu asemel liikus ta mõned korrad täitsa õiget pidi.

Täna hommikul kui me voodis veel lebotasime (loe: mina lebotasin, laps oli kõhuli ja üritas käputada), oli ta äärmiselt püüdlik ja muudkui nõksutas. Voodi peal on suhteliselt hea pidamine – ei libise tagasi, kuid väga edasi ka lihtsalt ei saa, mistõttu sai ta mõned korrad täitsa sinna suunas tüürida, kuhu ta ise tahtis. Suur asi, sest tavaliselt kipub ta hoopis vastupidises suunas minema, mis tihtilugu suure pahameele majja tõi.

Õhtul aga, kui Ste koju tuli, oli ju issile vaja näidata ometigi, mida ta päev otsa harjutanud oli ja lõpuks ometi (loe: issand jumal kui kiiresti aeg läheb) neljakäpukil edasi sai. Võin vist julgelt nüüd öelda, et roomamise osa jäigi meil vahele, aga pole häda, sest maailm on lapsele jälle valla ja emme-issi asjad riiulitest ja sahtlites ootavad.

Järgmise asjana üritas ta ennast muidugi meie baaritooli jalatoe abil ennast üles tõmmata – õnneks ei ole käed piisavalt tugevad ning jalad ei saa veel aru, mis otstarve neil selles ülesandes on, seega jäi see üritus poolikuks. Mulle tundub, et keegi oleks nagu laudavärava lahti löönud ja nüüd müdistavad kõik erinevad pudulojused uksest välja ehk siis… kõik asjad tulevad korraga. Hambad, käputamised, püsti ajamised… Ma ei tea, mis kõik veel.

Magada ma jätkuvalt ei saa ning ma tahaks hea meelega need hambad maapõhja needa, kuid loogiliselt võttes oleks ju hea kui lapsel mõni rehapulk ikka suus oleks, et järgmine aasta koduaia õuna mekkida või magusat maasikat näksata. Väiksekesest on kahju, sest 6-7 aastaselt hakkavad ju piimahambad uuesti välja vahetuma ja siis lõpuks tulevad tarkusehambad ka, mis on üks paras piin. Tundub, et see hammaste jura ei lõpe mitte kunagi…

Hipp-hipp, hurraa!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s