Härra sinivereline

Elu on üks ilus lill küll, eriti viimasel ajal, sest meie Prints saab muudkui vanemaks ja osavamaks ning eluke  lapseke muudkui veereb. 2. septembri hommikul tõestas Prints ametlikult ja äärmiselt osavalt, kuidas ta nüüd oskab mõlemale poole seljalt kõhule keerata. Viimastel päevadel on tavaks saanud see, et peale hommikusööki kui ma ta oma tegelusteki peale oma mänguasju lutsutama jätan, keerab ta hoopistükis kõhuli ja 99% tõenäosusega oksendab matile. Veidi aja pärast hakkab niisama kõhuli olles igav ja siis on vaja üritada edasi pürstida, kuid kõht ja pea on maas kinni ja väga kuhugi ei liigu. Kujutate ette, kui frustreeriv see ühele noorele uudishimulikule hingele on? Igatahes… Tekib sealt üks suur hädaldamine ja vandumine, mistõttu ma oma hommikuputru keetes pean seda last umbes 4-5 korda tagasi selja peale keerama. Otseloomulikult teeb see minust veel suurema rahvavaenlase, sest MIKS ma ometi ei lase lapsel teha seda, mida ta hing ihaldab?

Kuupäevad muudkui vahetuvad ning ise ma suurt ei tee, ainult laps magab, sööb ja kasvab vahetpidamata 😀 Näiteks teisipäeval käisime Printsi ja Printsi vanaemaga riidevarusid täiendamas, kuna ma suure kurvastusega tõdesin, et see suur kotitäis riideid, mis mul varutud olid, olid enamus suuruses 62-68 ja isegi 68 on hakanud vaest last pitsitama. Vanaema aga kandis hoolt selle eest, et vaesel vanemateta lapsel oleks ikka miskit selga panna ning seekord võtsime H&M’ist 74 suuruses asju. Ühed valged pikkade varrukatega bodid said suuruses 80, kuid kui nad 74 suurusega kõrvuti panna, siis ei olnud see kehapikkuse vahe just väga suur. Prints on meil pikk, aga võrdlemisi peenike, mistõttu paljud asjad on nagu kartulikotid tal seljas.

20160908_091756.jpg

Siit pildi pealt on näha, et varrukates ja püksisäärtes on kasvamiseks ikka veel vähe ruumi. Ehk on nüüd natuke aega jälle hea rahulik, kuid mulle tundub, et see laps kasvab sama kiiresti kui umbrohi peale vihma 😀

P.S – ta kujutab ette, et iga kord kui me pilti teeme on ta üks väike ninja.

Tatti voolab meil ka meeletult. Selle tarbeks oleme siiani tavalisi froteepõllesid kasutanud, kuid need saavad umbes 5 minutiga läbimärjaks ja siis on ka bodi selle all läbimärg. Nüüd võtsime poest komplekti päris tatipiirajaid, et ikka elu ilusam oleks ning need peavad märksa paremini vastu – vähemalt bodi ei olnud eile nii märg, vaid veidi niiske.

20160828_1514092.jpg.jpg

Näppudega tehakse ohtrat suu operatsiooni – siiani pole midagi veel välja opereeritud, kuid ega seal vist kaua enam ei lähe.

20160906_170340.jpg

Haiglapakist saime sellise kombe – pole kindel, kas see peaks olema mõmmik või kollane jõehobu, kõrvad jätavad asja väheke segaseks, kuid see on meile täitsa paras 😀 Suurus peaks olema 74.

Ma ei taha nüüd ära sõnuda, kuid mulle tundub, et see magamise ja söömise probleem on natuke paremaks läinud. Paaril viimasel päeval tundub küll, et isu oleks justkui kasvanud ning kui mõistlik ärkveloleku aeg tekitada, siis vajub päris magusasti unne ja ilma suurema probleemita. Nüüd ongi ta meil kuskil 1.5 kuni 2 tundi korraga üleval ja siis magab.

Vahepeal vaatasin ise ajaviiteks Game of Thrones’i. Jep. Ma ütlesin, et ma ei hakka seda kunagi vaatama, aga kuna mul kõik teised sarjad said otsa, siis mõtlesin, et no mis see siis ära ei ole. Ma jõudsin just viimase hooaja lõpuni, kuid ma pole siiani kindel, kas see sari meeldib mulle. Ma jaotaks selle tegevuse seal kaheks: 50% ajast käib seal porno ja pano ning teine 50% ajast on megarämedad verised ja detailsed võitlused. Ja ma muidugi ei saa aru, kuidas mõni inimene saab niipalju sitta keerata.

Kui aus olla, siis enamus asju on Cersei süü ja kõik suuremad sündmused saavad tegelikult alguse sellest, kui Cersei ja Jaime Bran’ile oma keppimisega vahele jäävad ja Jaime Brani tornist alla lükkas. Oleks võinud selle Cersei juba keegi varem maha lüüa oleks umbes pooled tegelased siiani elus. Ja Jofferey ka. Poleks uskunud, et ta inimestel nii kaua aega läks aru saamaks milline debiilik ta on.

Ma ei tea, kas ma plaanin seda edasi vaadata kui uued osad tulevad või mitte. Õnneks mida suuremaks laps saab, seda vähem aega mul on selliste asjadega tegeleda. Ja no meie nunnupall on kohe ERITI nunnukas 😀

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s