Laiskadele söök koju: Wolt

Alguses, kui ma Inglismaal Eestisse tagasi kolisin, olin ma veidi üllatunud, et toidu koju tellimine ei olnud nii popp kui näiteks Inglismaal ning kulleritasud (ilmselt seetõttu) üüratud. Nüüd on internet täis erinevaid variante, telli kas restoranist otse või läbi kolmandate osapoolte. Mul endal on siiani olnud kogemusi Foodhunt‘i ja Mychef‘iga, kuid hiljuti tuli turule Woltkes esialgu toimetab Soomes, Rootsis ja nüüd siis ka Eestis – kahjuks on kaetud ainult mõned üksikud linnad ning Eestis ainult Tallinn, mistõttu kõik toidusõbrad kahjuks süüa koju tellida ei saa.

Woltil on olemas äpp, mida on hea ja lihtne telefonist jälgida ning kui tellimus teele pandud näidatakse sulle reaalajas, kui kaua sinu tellimus võtab. Kuna firma alles alustas Eestis koostööd, siis on restoranivalik mitte just kõige suurem, kuid olemas on nii sushid kui burksid kui hot dogid kui muud asjad.

Mis mind natuke häiris oli see, et sularahas paraku maksta ei saa ning tellimiseks peab sul deebetkaart registreeritud olema ning ilma selleta edasi minna pole võimalik.

Teiseks mis mind väga häiris oli see, et mu tellimuse kohalejõudmisaeg venis ühtäkki hüppeliselt pikemaks ning äpp teavitas mind, et neil on palju tellimusi ning seetõttu on aeg kulleri saabumiseni pikem. Kahjuks ei olnud seda teavitust kuskil näha ENNE kui ma tellima hakkasin, mistõttu ma olin toidu saabumise ajaks juba näljast nii nõrk, et pidin esikusse roomama.

tumblr_o05az0z67a1seoyyho1_500

Nali-nali! Mul tulid selle gifiga praegu täielikud flashback‘id.

Selleks, et neil äri käima läheks on neil selline tore kampaania:

Download Wolt by tapping the link and register using the promo code QS9T. You get €10.00 off your first order! @woltapp http://get.wolt.com/QS9T

Ehk siis… Sellele lingile klikkides on teil võimalik saada €10 väärtuses Wolti krediiti, mida siis rõõmsalt toidu peale kulutada 😀 Mis saab veel parem olla kui tasuta saadud hea söök?

NB! Kahjuks €10 kampaania enam ei kehti – nüüd saab €5 krediiti, kuid see ka parem kui mitte midagi, kas pole?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s