Kust motti saaks?

Ongi selleks aastaks jaanipäeva pidustused läbi ning nüüd võib hakata rõõmsalt jõule ootama. Me suurt midagi ei teinudki, pigem võtsime rahulikult ning pagesime 23ndal Lagedile Tessi juurde.

Väike chill, grill, lauamängud ja lõke. Isegi ilm oli selline nagu tavaks on saanud, kuid meid see vihm absoluutselt ei morjendanud, sest meie saime rahulikult katuse all lebotada ja vesipiipu teha.

wpid-20150623_212237.jpg

Viimasel ajal on mul tõsiseid raskusi leidmaks jõudu tööle minemiseks. Üleüldse on mul täielik motivatsiooni puudus ning ka kodus ei viitsi väga midagi teha. Võib olla tõesti see on see kontrolli küsimus, sest põhimõtteliselt iga mu elu osa on hetkel kontrollitud – tööl, kodus, isegi söömine ja liikumine. Mõnikord tahaks võtta nädal aega puhkust ja mitte kordagi süüa teha või millegi peale mõelda, kuid kahjuks seda luksust ei tule enne septembrit.

Kuidas siis motivatsiooni ammutada? Ma kohe ei teagi.. Keegi ei tea vist. On ainult lootus, et see mõõna laine möödub ning tuleb ka mõni uus tõus. Can’t wait! 

Ega mul muidu väga millestki rääkida ei olegi. Eelmise kuuga kaotasin oma mõõtudest kokku 6cm ja 2.2kg. Jee! Hoolimata sellest, et jaanipäeval läks selle söögiga üpris käest ära ja suurest kommi söömisest tuli näkku kohe punnid. Tuleb veel kaks kuud vastu pidada, et Türki ikka rannavormis minna saaks 😀

Eile oli uudistes see Tuneesia terrorirünnak ning õudusega avastasin, et see terrorirünnak oli täpselt seal kõrval, kus me Stega pilti tegime tookord kui me seal käisime. Ste hakkas korraks isegi mõtlema, et võib olla see Türki minek ei ole väga hea idee, sest see on Süüriale nii lähedal. Samas nagu.. terrorirünnakud on absoluutselt igal pool ja kunagi ei tea, millal hulluks võib minna ka meil siin samas Eestis.

Tore postitus põhimõtteliselt nagu mitte millestki 😀

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s