Suvepäevad: Toosikannu Puhkekeskus

Meie firmal on vaikselt tekkinud traditsioonilised suvepäevad (kui teine toimumisaasta on reaalselt traditsioon), mis ühtlasi katavad ära firma sünnipäeva ja ka meie juhi sünnipäeva – nagu Insidious, ainult et pidu peo sees. Sel aastal saadeti meid Toosikannu puhkekeskusesse (LINK!), mis asub Rapla külje all.

wpid-20150606_120146.jpg

Ala ise oli megasuur ning seal on tõesti igasuguseid erinevaid hooneid ja tegevusi, millega aega sisustada saab. Meile olid broneeritud nii peamaja kui kõrval asetsev ait, kus oli veel 5 magamistuba. Hooned olid vanade talumajade stiilis, kuid ilusasti üles tehtud.

wpid-20150606_121041.jpg

wpid-20150606_114605.jpg

wpid-20150606_131100.jpg

Kui eelmine aasta oli meil palju erinevaid tiimi ülesandeid, siis sel aastal pandi tiimid filme tegema. Koheselt tulid mulle meelde need filmid, mida me GAGis kirjanduse tunni jaoks tegime ning siinkohal tahaks tervitada Talvit, kes enamasti meie stsenaariumid välja mõtles 😀 Üleüldiseks teemaks anti “Expectations Exceeding Experience”, kuid iga tiim sai erineva žanri – meie õnneks või õnnetuseks saime me Sci-Fri. Mida inimesed ulmest ikka teavad, kui mitte seda, et tegevus tavaliselt on tulevikus ning 90% ajast on kaasatud tulnukad. Meie tegevus leidis aset aastal 3015 ning rääkis firma tulevikust ja muidugi olid seal tulnukad ja päris piisavalt ulmet. See, millisena see film lõpuks välja kukkus näete võib olla tulevikus… Võib olla. Ma ei tea, kuidas see juhtus, kuid üks hetk oli minul peaosa, näos imelik meik, mis võiks olla võrdeline sellega, mida Näljamängudes näete, ainult et jubedam. Filmimist ennast teostas MAD (LINK!), kes siis igapäevaselt tegelebki meeskonnakoolitustega ning meie kaameramees oli küll ääretult aktiivne ja oskas kaasa rääkida ja nõu anda, et kuidas parem välja paistaks.

Esmane Oscari-gala toimus samal õhtul ning meie tiimi kõrvalosatäitjad said pärjatud. Juhuuu! Filmimehed ütlesid, et nad parendavad videosid ning umbes kahe kuu (?? – ma ei tea, mida nad nii kaua teevad) pärast saame lõpptulemused. Täpselt piisav aeg, et see piinlikkustunne üle läheks ja siis pauguga tagasi tuleks.

Siin pildil on killuke meie tulnukate kostüümi:

wpid-received_10152946270695949.jpeg

Mina jäin üritusega väga rahule ja kino sai ikka täie raha eest. Õhtune afterparty lõppes minu ja Airiini ja nii mõnegi teise jaoks peaaegu, et viis hommikul kui juba valgeks oli läinud. Oih!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s