Unlike restylane.

Ma ei tea miks, aga need nädalavahetused lähevad küll topelt kiirusel mööda ja enne kui arugi saad, istud jälle esmaspäeva hommikul tööl arvuti ees.

11262236_717790601663400_5392500299962913986_n

                                                                                   32 finalisti

Sellel nädalal aitas muidugi kaasa see ka, et terve laupäeva olime Stega Baribali piljardiklubis kuna käimas oli Harrastajate Liiga Finaal. Vapsee vägev, eks! Kokku oli siis 32 finalisti ning kogu värk kestis kella kahest päeval kuni… oeh, meie läksime sealt lõpuks ära vist kuskil poole üheteistkümne paiku? Muidugi lõpuks oli mingi “show” voor ka, kuid autasustamine võis vabalt mingi kümne ajal küll olla – täpselt ei tea, sest silm ei jaksanud enam kellanägu vaadata :D.

10423258_10207059130982391_6762364501992723580_n

Pärast pikka päeva, platseerus Ste lõpuks kolmandale kohale, võitis veel ühe Soome reisi ning uhke karika! Arvestades seda, et isegi piljardimäng mõjub vaimule laastavalt ning pidev keskendumine väsitab päris tugevalt, siis on igati tubli tulemus ja mina olen küll vääääääga uhke! Jah, nagu näha siis see karika pilt on Mack BBQs tehtud – käisime vaid pitsat söömas seekord kuna kõht oli juba nii tühi.

Pühapäeval ei teinud nagu väga ka midagi, sest siis oli täielik lebotamise päev ning vaatasime koos Amazing Race’i finaali. No ma räägin, absoluutselt kõik saated saavad suveks läbi, isegi mingid võistlused. Oh well. Seekord olid Amazing Race’is suhtes paarid ja ka niiöelda “blind date” paarid, kes pandi kokku ainult saate jaoks. Nagunii need ülesanded on täiega põnevad, kuid selline lahendus lisas veel hoogu juurde minu meelest. Muidu said need blind date paarid suht hästi läbi, kuid üks paar oli küll täitsa jube. Mul oli sellest mehest täiega kahju, sest see tsikk koguaeg tänitas ja huilgas ja muud ei kuulnudki praktiliselt kui “Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaair. I was right. I told you so. Blaaaaaaaaair!”. Siin on väike väljavõte sellest ka:

Pärast mitte väga järjepidevat nädalavahetust tuleks ennast jälle ree peale saada ning seks puhuks on meil tööl tervise nädal, ehk siis täna hommikul ootas mind töö juures üks mõnus smuuti ning samuti näksimiseks pähkleid-kuivatatud puuvilju. Mõnna mõnna! Õhtuks teeb mees kodus süüa ning tegelikult on elu ju kui lill!

Huumoriga smuuti.

Huumoriga smuuti.

Päikest ja tugevat meelt kõigile!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s