Kuidas me peaaegu auto alla jäime

Maailm on täis väga iseäraseid inimesi ning iga päevaga veendun ma selles, et iseärane inimene pole alati üleüldises mõistes “normaalne” inimene.

Algas asi sellest, et pidime Stega Maximasse minema ning julgesime keerata ümber nurga, väiksemasse tänavasse.

Meil siinkandis on päris palju neid garaažihooneid (vanad head veneaegsed), kust mõnikord autod välja tulevad. Parasjagu oli üks auto välja tagurdamas, kuid siis peatus.. Mõtlesime, et no fain, ju siis laseb meid mööda, kuid kui me auto tagumisest otsast mööda hakkasime minema, siis jätkas see autojuht liikumist, olgugi et me olime seal samas ja kui ta oleks vähegi peeglisse või isegi aknast välja vaadanud, oleks ta meid näinud ja eeldusel mööda lasknud. Well.. Siiski mitte, vaid tagurdas tuimalt edasi, mille peale me siis paar kiiremat sammu tegime, et autost mööda põigata.

Kui see vend seisma jäi ja välja tuli, siis ma küsisin, et mis tal ei ole peegleid või, mille peale ta ütles, et mis me ei näinud autot või. Muidugi nägime, aga ise ta jäi seisma ning sellegipoolest oleks tervislik aeg ajalt ringi vaadata, arvestades et kõrval on kohe lasteaed. Ja siis see vend hakkas muidugi kobisema seal omaette ja ronis Stele põhimõtteliselt otse näkku ja ütles, et Ste peaks üldse koju tagasi minema ja mitte siin Eestis kondama. Parim nali oli muidugi see, et ta kutsus meid narkariteks ja ütles, et me oleme narkojoobes kui temalt tuli alkoholi haisu. Mida iganes, ma ütlen teine. Ja siis läks Ste muidugi ka närvi, et mis mõttes see vend niiviisi hüppama hakkab ja talle näkku ronib.. Mina tahtsin muidugi edasi Maximasse minna ning Ste jäi tahapoole. Olgu mainitud, et auto juures oli ka väike tüdruk (ilmselt mehe tütar), kes seda kõike pealt vaatas. Üks hetk midagi nad seal seletasid (sellest kuidas me ikka narkolaksu all oleme ja teda ründame), kui üks äkki ma nägin seda kuidas Ste mehe eest kõrvale põikas ning mees talle jalaga üritas virutada. Maagiliselt ilmus nurga tagant välja ilmselt siis selle mehe naine, kes ütles ka kohe, et Ste oli tema meest rünnanud, kuigi ta ise ei näinud üldse insidenti.

Ausalt.. kogu asi kiskus tragikomöödiliseks ja ma tahtsin kõigest hingest edasi minna, kuid siis see mees hakkas politseisse helistama ja seisis meil vapsee tee peal ees. Mida iganes.. Läksime temast mööda, samal ajal kui see vend politseiga rääkis ja ütles, et me jooksime ära ja ta ei saa meid kohapeal hoida. Ma ütlesin enne minekut veel kõvasti (loodetavasti siis see politseinik või kes iganes teisel pool toru otsas kuulis ka), et ise ta ajas meid peaaegu alla, alkohooli haisud küljes. Ei tea, kas võttis endal õõnsaks, kuid siis lõpetas meie jälitamise.

Täitsa ogarad inimesed on ikka siin maailmas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s