Imeline kevad!

Tänane pühapäev on siiani olnud lausa imeline. Päike paistab ja väljas on tervelt 11 kraadi. Hommikul tegin suure õhinaga magamistoa akna ka lahti, mille peale kassid üritasid kohe praost oma päid välja pressida. Ilmselt pole ma ainus oma kevadvaimustusega…

Meil on Stega kokku lepitud käia kaks korda nädalas jalutamas ja täiesti imeline on asjaolu, et meie teine jalutuskäik see nädal pidigi olema täna. Ilm ja enesetunne olid mõlemad nii head, et mõtlesime oma ringi veidi pikemaks lükata ja natuke teist rada pidi jalutada.

See Kristiine ja Mustamäe äärealade piirkond on kõndimiseks suurepärane. Lisaks kõndimisele ammutasime ka ideid majadest, mis tee peale jäid ning üleüldiselt meeldivad meile ühesugused nüanssid: maja ei pea olema suur, kuid aed võiks olla suurem kui väike peenra nurgake. Ja nii me siis kõndisime siin oma tänavate vahel, kohati aedadesse piiludes :D.

Töö juures on see kõndimise ja aktiivsuse teema suhteliselt pidev ning kuna enamus meie pundist on nagunii juba otsapidi Endomondos, siis tegin täna ka Challenge’i lehe valmis. Kes on ka Endomondo kasutaja võib ennast vabalt SIIN osaliseks juurde lisada. Üleüldse võib mind Endomondos sõbraks lisada (minu PROFIIL), kes tahab muidugi, et tekiks suurem võistlusmoment ja motivatsioon ennast välja vedada liigutama.

Nüüd põikan kiirelt duši alla ja süüa tegema, kuid kõigile teile seal – võtke ilmast viimast! Tõesti mõnus on, et õues aega veeta!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s